Vánoce, Vánoce přicházejí si zazpívali žáci 3. B 16. 12. 2016 před zámkem ve Valticích. To ještě netušili, že si za chvíli zazpívají s Jožkou Černým, kterého potkali cestou do Národního zemědělského muzea, ve kterém následně proběhl program a vánoční dílna Kouzlo vánočních zvyků, tradic a pověr.

Vánoce, Vánoce přicházejí si zazpívali žáci 3. B 16. 12. 2016 před zámkem ve Valticích. To ještě netušili, že si za chvíli zazpívají s Jožkou Černým, kterého potkali cestou do Národního zemědělského muzea, ve kterém následně proběhl program a vánoční dílna Kouzlo vánočních zvyků, tradic a pověr. Žáci se seznámili s obvyklými i méně známými vánočními zvyky a tradicemi. V příjemné vánoční atmosféře si vyrobili vánoční dekoraci a se zájmem si prohlédli expozici věnovanou živočichům Lednicko-valtického areálu.

Mgr. Zdeňka Hošková