Aktuality

V pátek 6. 12. 2013 proběhl ve sportovní hale TJ Lokomotiva Břeclav 1. ročník barevného minivolejbalu, kterého se zúčastnili i zástupci z naší školy.

V pátek 6. 12. 2013 proběhl ve sportovní hale TJ Lokomotiva Břeclav 1. ročník barevného minivolejbalu, kterého se zúčastnili i zástupci z naší školy.
Děti soutěžily ve 2 kategoriích podle svého věku – žáci 1. a 2. tříd v kategorii žlutého a žáci 3. a 4. tříd v kategorii oranžového minivolejbalu. Týmy byly složeny ze 2 nebo 3 dětí a byly rozděleny do skupin po šesti. Vítězové skupin po odehrání zápasů v základních skupinách utvořili finálové skupiny, kde se ve vzájemných zápasech poprali o medailová umístění.
Všichni reprezentanti naší školy podali dobré sportovní výkony, vyzdvihnout ale musíme především výkony Lukáše Kochana, Ondry Zapletala (oba 3.A) a Pavla Kuriala (4.B), kteří kategorii oranžového minivolejbalu vyhráli a získali 1.místo! Naši „zlatí hoši“ prošli všemi zápasy bez ztráty jediného bodu a ve velké konkurenci ostatních škol z Břeclavi, Valtic a Lanžhota si prvenství zasloužili právem.  
Na závěr akce proběhlo vyhlášení výsledků s předáváním cen vítězům a drobných sladkostí pro všechny účastníky turnaje.
Naši školu reprezentovali:  Balogová Anna, Gillarová Elen, Garčicová Karolína, Fojtová Ladislava, Hemzová Leona, Heráková Nikol, Janečka Ondřej, Kabriel Radek, Kochan Lukáš, Košutková Viktoria, Krmíčková Ivana, Kurial Pavel, Mikulková Kateřina, Rutarová Michaela, Stojčeva Maria, Štrossová Tereza, Vicenová Kateřina a Magda, Uhrová Isabela a Zapletal Ondra.    

Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Jitka Martínková