Aktuality

Ve čtvrtek 19.12.2013 proběhl na naší škole již tradiční vánoční turnaj tříd 2. stupně ve vybíjené. Letošní ročník sliboval skvělou podívanou, protože všechny třídy nominovaly do svých družstev velmi silné hráče.

Ve čtvrtek 19.12.2013 proběhl na naší škole již tradiční vánoční turnaj tříd 2. stupně ve vybíjené. Letošní ročník sliboval skvělou podívanou, protože všechny třídy nominovaly do svých družstev velmi silné hráče.A všechna očekávání byla opravdu splněna! Hráči bojovali jako lvi a většina utkání byla provázena dramatickými momenty a situacemi, vše v duchu fair play.
Nejúspěšnějším celkem celého dopoledne se stali hráči z DREAM TEAMU (9.A), druhé místo obsadil ALL STAR TEAM (8.A) a třetí místo získal po napínavém souboji s 6.A YZO GANG z 8.B.
Na závěr turnaje dostaly všechny zúčastněné týmy a roztleskávačky sladkou odměnu a byli vyhlášeni nejlepší hráči turnaje z jednotlivých tříd:
6.A Filip Málek, 7.A Simona Matušková, 8.A Antonín Moravec, 8.B Josef Stachovicz, 9.A Martin Bartolšic.

Za sportovní dopoledne plné pěkných sportovních zážitků děkují

                 Mgr. Lenka Chadimová a Mgr. Jitka Martínková