Aktuality

Jelikož je duben měsíc bezpečnosti, pozvali jsme na besedu policii ČR, ve středu 24. 4. 2019. Děti byly seznámeny se základními pravidly silničního provozu. Poznávaly značky. Také si mohly vyzkoušet jaké to je mít pouta na rukou, což se jim velice líbilo.

 Jelikož je duben měsíc bezpečnosti, pozvali jsme na besedu policii ČR, ve středu 24. 4. 2019. Děti byly seznámeny se základními pravidly silničního provozu. Poznávaly značky. Také si mohly vyzkoušet jaké to je mít pouta na rukou, což se jim velice líbilo.Následně jsme se přesunuli ven, kde si mohly prohlédnout služební auto. Dále si vyzkoušet jestli nejsou pod vlivem alkoholu dýchnutím do přístroje. Dětem se to moc líbilo, byly nadšené hlavně z auta, kde jim policista pustil i majáky a houkačku. Na závěr každý dostal omalovánku.  Děti se dozvěděly spoustu nových informací, nejvíce je udivilo, že samy na kole nesmí jezdit ani po sídlišti, jelikož jim ještě nebylo deset let.

Za ŠD Martina Maršálková