Aktuality

Ve středu 24. dubna 2019 proběhly na stadionu Lokomotivy Břeclav okresní přebory žactva a dorostu v atletice. Naši školu skvěle reprezentovali žáci a žákyně ve složení: Ondřej Hnátek ze třídy 6. B, Tereza Juřicová a Petr Lípa, oba ze třídy 7. A, Daniela Vitvarová ze třídy 8, A a Ondřej Janečka, Lukáš Opavský, oba ze třídy 9. A.

Ve středu 24. dubna 2019 proběhly na stadionu Lokomotivy Břeclav okresní přebory žactva a dorostu v atletice. Naši školu skvěle reprezentovali žáci a žákyně ve složení: Ondřej Hnátek ze třídy 6. B, Tereza Juřicová a Petr Lípa, oba ze třídy 7. A, Daniela Vitvarová ze třídy 8. A a Ondřej Janečka, Lukáš Opavský, oba ze třídy 9. A.

Počasí sice zpočátku moc nepřálo, bylo chladno a foukal studený vítr. Přesto se soutěžící pustili do jednotlivých disciplín s chutí a odhodláním zvítězit. V některých disciplínách se to našim sportovcům povedlo na  výbornou. Pochvalu a velký dík za snahu a výkony si však zaslouží všichni účastníci, bojovali skvěle!

Umístění našich žáků zobrazuje následující tabulka:

Jméno, příjmení

Kategorie

Disciplína

Umístění

Tereza Juřicová

mladší žákyně

 60 m

1. místo

Lukáš Opavský

dorostenec

 vrh koulí

1. místo

Petr Lípa

mladší žáci

 800 m

4. místo

Daniela Vitvarová

dorostenkyně

 800 m

4. místo

Ondřej Janečka

starší žáci

 vrh koulí

5. místo

Tereza Juřicová

mladší žákyně

 skok daleký

5. místo

Lukáš Opavský

dorostenec

 60 m

5. místo

Daniela Vitvarová

dorostenkyně

 60 m

6. místo

Tereza Juřicová

mladší žákyně

 800 m

6. místo

Ondřej Hnátek

mladší žáci

 kriket

7. místo

 

Zpracovala: Mgr. Šperková, Mgr. Martínková