Aktuality

Oblíbenou četbou v tomto školním roce se pro žáky a žákyně 5. B stala kniha Harry Potter. Také jim sova přinesla dopis a oni se ocitli ve škole čar a kouzel v Bradavicích.

Oblíbenou četbou v tomto školním roce se pro žáky a žákyně 5. B stala kniha Harry Potter. Také jim sova přinesla dopis a oni se ocitli ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Kouzelný klobouk je rozdělil do čtyř kolejí, které již od září za splněné úkoly na základě četby a úspěšné zvládnutí vyučovací látky školních předmětů získávaly ingredience k lektvarům. S největším počtem lektvarů zvítězila děvčata z Havraspáru, která za své prvenství obdržela diplom a sladkou odměnu od knihovnice Soni Piškulové.

V průběhu školního roku krásné počasí nalákalo všechny žáky i do kouzelné přírody v parku v Lednici. Uchváceni kouzlem slova si knihu předčítali po jednotlivých kolejích.  

Vítězným děvčatům blahopřeji a všem přeji krásné prázdniny.

Mgr. Zdeňka Hošková