Dne 17. června se třídy IX. A a IX. B vydaly na školní výlet do Prahy. Cesta začala odjezdem vlakem z Břeclavi na Hlavní nádraží v Praze, odkud jsme pokračovali metrem na Pražský hrad.
Po zhlédnutí výměny stráží na Pražském hradě jsme se vydali Nerudovou ulicí do Sněmovní ulice a dále pokračovali na Karlův most. Odtud jsme přešli na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli Staroměstský orloj. Výlet jsme zakončili procházkou po Václavském náměstí.
Výlet se vydařil, počasí nám přálo a odvezli jsme si spoustu pěkných zážitků.
Zpracovaly:
Mgr. Ivana Šperková
Mgr. Ivana Filipská
Libuše Paulíková