Adresa školy:

Ředitelka školy - Mgr. Ivana Hemalová
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141

Fakturační adresa:

Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141
IČO: 63434474
č. účtu: 13132651/0100

ID datové schránky:

hjpv8n7

--------

Školní spolek SOVA

Číslo účtu: 123-506130267/0100
Výše příspěvku na žáka a rok: 200,-Kč (dalšího dítěte 150,-Kč)
Do poznámek uvést: jméno a příjmení dítěte a současnou třídu
--------

Provozní doba sekretariátu školy:

Pondělí - Pátek od 7.30 do 13.30 hodin

Ceník pronájmu tělocvičny:

Základní škola pronajímá tělocvičnu pro organizace i jednotlivce ve školním roce od 1. 9 do 30. 6. od pondělí do pátku.
Pronájem se nevztahuje na podzimní, vánoční a jarní prázdniny.
Cena pronájmu za hodinu je stanovena na 220,- Kč.

Ceník pronájmu učebny:

Cena pronájmu za hodinu je stanovena na 110,-Kč.
Pronájem se nevztahuje na hlavní, podzimní, vánoční a jarní prázdniny.

Telefon:

Sekretariát školy - 519 334 211, 519 335 079, 737 863 989
Školní jídelna - 605 596 457, 519 334 311
Školní družina 1 - 721 758 581
Školní družina 2 - 732 274 268
Školní družina 3 - 732 334 597
Školní družina 4 - 732 322 288

E-mail: 

Ředitelka školy - Mgr. Ivana Hemalová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce ředitelky školy - Mgr. Michal Škamrada                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ekonomka - Ivana Frýbertová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sekretářka - Jitka Hřebačková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školní jídelna - Martina Leblochová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Administrativní pracovnice - Hana Těšínská   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přípravná třída    
Mgr. Jana Jankovičová PT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro II. stupeň
     
Vyučující I. stupně    
Bc. Barbora Vražinová II. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Blanka Rakovská III. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Yveta Ciprysová IV. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zdeňka Hošková IV. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
PaedDr. Dana Vanžurová  V. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro I. stupeň    
Mgr. Lucie Pražáková I. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Bohdana Herzánová III. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Lenka Foukalová I. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dana Klimovičová II. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
L'ubomíra Mišurcová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (III. B)
Michaela Gajdošová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (III. A)
Kateřina Vlašicová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (VI. B)
Marcela Vojáčková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (VIII. B)
 Mgr. Marie Macinková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (PT)    
 Lucie Sklenářová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (I. B)    
Vyučující II. stupně    
Mgr. Jaroslav Dvořáček VIII. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ludmila Výborná VIII. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Školní metodik prevence patologických jevů    
Mgr. Veronika Netušilová IX. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kateřina Hofírková IX. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Filipská VI. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivan Šperková VI. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Martínková VII. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marta Zajíčková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Hemalová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Michal Studýnka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Bc. Lenka Uhlířová Burianová, Ph.D   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lenka Bílková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Michal Škamrada   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vychovatelky ŠD    
Nikol Grandičová ŠD I Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martina Maršálková ŠD II Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kateřina Nečasová ŠD III Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pavla Husáková ŠD IV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.