Adresa školy:

Ředitelka školy - Mgr. Ivana Hemalová
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141

Fakturační adresa:

Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace
Na Valtické 31 A
Břeclav, 69141
IČO: 63434474
č. účtu: 13132651/0100

ID datové schránky:

hjpv8n7

--------

Školní spolek SOVA

Číslo účtu: 123-506130267/0100
Výše příspěvku na žáka a rok: 200,-Kč (dalšího dítěte 250,-Kč)
Do poznámek uvést: jméno a příjmení dítěte a současnou třídu
--------

Provozní doba sekretariátu školy:

Pondělí - Pátek od 7.30 do 13.30 hodin

Ceník pronájmu tělocvičny:

Základní škola pronajímá tělocvičnu pro organizace i jednotlivce ve školním roce od 1. 9 do 30. 6. od pondělí do pátku.
Pronájem se nevztahuje na podzimní, vánoční a jarní prázdniny.
Cena pronájmu za hodinu je stanovena na 200,- Kč.

Telefon:

Sekretariát školy - 519 334 211, 519 335 079, 737 863 989
Školní jídelna - 608 815 636, 519 334 311
Školní družina 1 - 721 758 581
Školní družina 2 - 732 274 268
Školní družina 3 - 732 334 597

E-mail: 

Ředitelka školy - Mgr. Ivana Hemalová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupkyně ředitelky školy - Mgr. Marta Zajíčková                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ekonomka - Ivana Frýbertová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sekretářka - Jitka Hřebačková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školní jídelna - Martina Leblochová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Administrativní pracovnice - Hana Těšínská   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přípravná třída    
Mgr. Jana Jankovičová PT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro II. stupeň
     
Vyučující I. stupně    
Mgr. Zuzana Malinkovičová II. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Blanka Rakovská II. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Yveta Ciprysová III. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zdeňka Hošková III. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
PaedDr. Dana Vanžurová  IV. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Výchovná poradkyně pro I. stupeň    
Mgr. Lucie Pražáková V. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Bohdana Herzánová V. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jaroslava Horsáková I. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dana Klimovičová I. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
L'ubomíra Mišurcová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (II. B)
Kateřina Vlašicová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (V. B)
Marcela Vojáčková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (VII. B)
 Lic. Lukáš Pavlík   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Asistent pedagoga (V. A)    
Vyučující II. stupně    
Mgr. Jaroslav Dvořáček VII. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ludmila Výborná VII. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
* Školní metodik prevence patologických jevů    
Mgr. Veronika Netušilová VIII. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kateřina Hofírková VIII. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Filipská IX. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivan Šperková IX. B Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Martínková VI. A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marta Zajíčková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Hemalová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavla Zollpriesterová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Bc. L. Uhlířová Burianová, Ph.D   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. L. Bílková   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. I. Rampáčková, DiS.   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vychovatelky ŠD    
Nikol Grandičová ŠD I Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martina Maršálková ŠD II Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kateřina Nečasová ŠD III Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.