Školní rok se přehoupl do svého závěru a žáci třídy 3. A se rozloučili také se školní družinou během pirátského odpoledne, které pro ně připravily paní vychovatelka Zálešáková a paní učitelka Petruchová. Celé odpoledne si děti užívaly na školní zahradě, kde na ně čekaly zábavné hry a soutěže. Příjemně strávené odpoledne pak zakončily společným opékáním špekáčků.