Skip to main content

Aktuálně

Školní výlet IX. A, IX. B

Dne 17. června se třídy IX. A a IX. B vydaly na školní výlet do Prahy. Cesta začala odjezdem vlakem z Břeclavi na Hlavní nádraží v Praze, odkud jsme pokračovali metrem na Pražský hrad.

Po zhlédnutí výměny stráží na Pražském hradě jsme se vydali Nerudovou ulicí do Sněmovní ulice a dále pokračovali na Karlův most. Odtud jsme přešli na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli Staroměstský orloj. Výlet jsme zakončili procházkou po Václavském náměstí.

Výlet se vydařil, počasí nám přálo a odvezli jsme si spoustu pěkných zážitků.

Zpracovaly:
Mgr. Ivana Šperková
Mgr. Ivana Filipská
Libuše Paulíková

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.