Žáci 2. B slavnostně zakončili v knihovně v Poštorné celoroční čtenářský projekt Čteme s Medvídkem Pú. Ocenění si odnesli ti nejpilnější čtenáři, kteří během roku přečetli nejvíce knih, aktivně plnili úkoly v pracovních listech a především udělali ve čtení obrovský pokrok. Malá odměna však čekala na všechny zapojené děti. Všem čtenářům moc blahopřejeme!